niedziela, 7 sierpnia 2016

Witajcie!

Witajcie drodzy przyjaciele! Wraz z moim pupilem Zdenusiem, będziemy prowadzić bloga.
Dlaczego?
-Psy to najlepsze zwierzęta!
-Pies to najlepszy przyjaciel człowieka
-Pies mały lub duży słodziak
-Pies pomoże w potrzebie
Co tłumaczyć. Pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Może opiszę również siebie abyście mieli do mnie jakieś zaufanie:)
-Mam na imię Dominika,mam 12 lat. Idę do 6 klasy. Jestem miłą i spokojną osobą na pewno nie uraziłabym żadnej osoby z Was. Mój piesio Zdenuś<3 ma ok 11 lat ,jest blond włosy , jest taki jak ja! Spokojny i zawsze pocieszny.
Zdenio może i nie jest zbyt ,piękny ale za to uczciwy i nigdy nie ugryzie człowieka, co najwięcej pobiegnie za nim i będzie szczekał. No cóż ,myśle że nas polubicie ;)